A teď už je opravdu konec!

A je to tady! Dneska je poslední den toho divného roku 2020!

Pro někoho to byl rok plný zvratů, pro někoho rok zklidnění, pro někoho rok plný učení a nových výzev a pro někoho to byl rok velmi smutný, protože možná přišel o někoho ze svých blízkých. 

Pro mě to byl takový mix všeho, ale jsem velice vděčná za to, že moji blízcí jsou stále tu!

Rok jsem začala novou láskou, pak přišla karanténa a plno nových výzev! Ať to byl nový dodavatel kosmetiky a drogerie (bez parabenů a zbytečné chemie, s certifikací vegan, přípravky pro domácnosti se značkou BIO), přeškolení na učitelku tehdy devítiletého syna, home office, které bylo pro mě jako vysvobození ze stereotypu práce, ale s ním přišlo i více pracovních úkolů (zaměstnavatel měl zřejmě pocit, že bychom se doma třeba mohli nudit, a tak jsem si chvilkama přišla jako ta Popelka – hrách na ošatku, popel do džberu). Také to byl rok plný online školení, seminářů a workshopů. Opravdu jsem zaplatila spoustu peněz za své vzdělávání a rozvoj! Teď možná někdo bude kroutit hlavou, jestli to mám zapotřebí vyhazovat spoustu peněz v tak nejisté době. Ano mám, a právě proto, že je nejistá a nevíme, co nás čeká zítra, chci být připravená! Seberozvoj vám prostě nikdo nevezme, vědomosti vám z hlavy nikdo nevyndá a když nemůžeme cestovat, tak kam jinam investovat?


Zvládli jsme první půlrok, ukončili zdárně školní docházku 4. třídy, ani jsme si doma nelezli na nervy a v létě vypadli aspoň na pár dní na Slovensko do termálů 

Podzim opět ve škole nebo s distanční výukou, v kanceláři, nebo doma na home office, ale s přibývající zimou a pokročilým podzimem už to začalo houstnout! Výuka už byla každý den online, což bylo fajn, ale úkoly jsme stále dělali společně a mám pocit, že co se mladý pán naučil, tak se zase rychle vykouřilo, takže to dopadlo tak, že snad každý týden jsem musela vysvětlovat pozapomenuté postupy, především v matematice! Pokud se chodilo do školy, znamenalo to dovést mladého muže do školy po osmé  hodině a ve 12.45 ho zase vyzvednout (pro páťáky nefungovala družila  Pak přišlo ukončení velké lásky, aspoň jsem si to myslela, že byla taková, ale nebyla…Byli jsme moc rozdílní a já měla spoustu plánů a vizí, ale můj protějšek byl zamrzlý na jednom místě a nic ho nezlomilo k tomu se hnout, chtít od života víc, mít nějaké touhy a cíle…Mezi svátky jsem si naplánovala výlet do Prahy, můj sen, vánoční Praha bez spousty cizinců však byla opět přerušena vládním nařízením a uzavřením hotelů. 

Štedrý večer a celé svátky byly úžasné, odpočinkové, na tom jsem si dala opravdu záležet, ale co bude od ledna, Bůh ví! No necháme se překvapit!
A proto bych vám všem ráda popřála krásný vstup do nového roku, hodně zdraví, protože to si nekoupíme, hodně štěstí, protože to nyní opravdu potřebujeme, hodně lásky, protože je nedostatkovým zbožím, hodně porozumění, protože to nám chybí… Ať je rok 2021 lepší než ten minulý a nejlépe lepší než všechny předešlé roky! Ať je to rok plný úspěchů, osobních i pracovních, plný aha momentů, plný krásných překvapení a nových přátel, případně i nových lásek ❤

Užijte si krásného Silvestra, pokud ho slavíte a vykročte no nového roku tou správnou nohou!

Jsem maminka desetiletého kluka, mám své zaměstnání a zároveň pomáhám dalším ženám ke kráse, zdraví, sebevědomí a finanční svobodě. Vydala jsem e-book 13 tipů pro krásné vlasy. Pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Jsi na stejné vlně, nebo se chceš připojit k mému projektu? Oslovil tě můj článek, chceš se na něco zeptat, nebo se jen poradit? Napiš mi!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů