Zdravá čekanková káva 

 

 

Chuťově je výborná a je bez kofeinu, tudíž je vhodná i pro ty, kteří z různých zdravotních důvodů nemohou kofein nebo ho mají víc než dost, ale neumí si představit svůj den bez několika hrnečků kávy. Je vhodná také pro diabetiky, obsahuje rozpustnou vlákninu inulin

 

Obsahuje spoustu vitamínů a minerálů prospěšných pro naše zdraví, jako např. zinek, hořčík, mangan, vápník, kyselinu železo-listovou, draslík a vitamíny A, B6, C, E a K.

 

Je vhodná pro ty, kteří mají problémy s tlakem.
Urychluje fungování metabolismu, a tak je vhodná i při nejrůznějších redukčních dietách.

Povzbuzuje činnost trávicí soustavy, pomáhá odstraňovat zácpu, čistí krev a má zklidňující účinky. Působí také močopudně a pomáhá vylučovat škodlivé látky z těla. Ochraňuje zdraví slinivky a jater. 

 

 

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa