Zaujalo tě to a ráda bys vyzkoušela masku a šampon s černým kmínem?

 

 

Černý kmín výrazně ovlivňuje onemocnění kůže včetně psoriázy a plešatosti. Vynikající výsledky dosahují také zákazníci, které trápí úporné lupy ve vlasech. Jsou také prokázány jeho účinky v oddálení šedivění vlasů.


Pouze nyní za nejlepší cenu - sada Dr.C.Tuna Vitalizing s olejem z černého kmínu.

Registrovaní zákazníci mají ještě další slevu 23%.

 

!!! V červnu je olejíček na pokožku hlavy s kmínovým olejem za super cenu Kč 249,-!!!

 

 

Doporučuji přikoupit doplněk stravy s černým kmínem

Černý kmín pomáhá stimulovat produkci kostní dřeně a buněk imunitního systému. Zvyšuje produkci interferonu, chrání zdravé buňky před poškozujícími účinky škodlivých útočníků, pomáhá ničit nádorové buňky a zvyšuje počet B-buněk produkujících protilátky uvnitř nás.
Černý kmín podporuje celé tělo. Jeho imunitní vlastnosti a účinné látky dokázaly, že pomáhají bojovat s nekonečným seznamem onemocnění a autoimunitních poruch
Vyzkoušejte vysoce účinný potravinový doplněk z řady NUTRIPLUS a nakupujte u nás s 23% slevou.

Katalogová cena NUTRIPLUS Černý kmín je Kč 359,- 

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa