Citlivá pleť

 

 

Máš citlivou pleť a nevíš, co s tím dělat? Tvoje pleť svědí, pálí, červená, tvoří se vyrážky a akné? Nesneseš žádnou kosmetiku a už tě nebaví vyhazovat peníze za stále nové a nové přípravky? Nevíš, jak o pleť nejlépe pečovat tak, aby byla zase krásná a zdravá?

 

Zde máš několik tipů, jak na ni: 

 

 

Potřebuješ se s někým poradit?

Chceš se poradit, zkonzultovat svoji péči o pleť? Popovídat si s holkama, co mají nebo měly stejný problém? Dozvědět se, co je lepší vynechat a co naopak zařadit do své rutiny? Pojď za námi do skupinky, nebo se mi přímo ozvi, můžeme to spolu probrat. Napsat si, nebo zavolat, jak ti to vyhovuje. Pomohu ti vybrat ty správné "kroky" v péči o tvoji pleť. I já měla celkem nedávno opravdu hodně velký problém! Pojď se podívat na video, jak já jsem "bojovala" se svým akné!

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa