TOP BESTSELLER! OPALOVACÍ MÁSLO S MRKVOVÝM OLEJEM

 

 

Díky receptuře s mrkvovým olejem dosáhnete rychle dokonalého bronzového opálení! Speciální složení, které je obohaceno o mrkvový olej, chrání pokožku před škodlivými slunečními paprsky a pomáhá dosáhnout ideálního opálení s krásným bronzovým odstínem. 

Pokožku hydratuje a zanechává ji na pocit hladkou a jemnou. Je vhodný pro všechny typy pleti s ochranou SPF 15, nyní ve větším balení 250 ml. 

 

Dr. C. Tuna Máslo na opalování s SPF15

Díky speciálnímu složení, které je obohaceno o mrkvový olej, chrání pokožku před škodlivými slunečními paprsky a pomáhá dosáhnout ideálního opálení. Hydratuje pokožku a zanechává ji na pocit hladkou a jemnou. Vhodný na všechny typy pleti. Použití: Aplikujte 15 minut před vystavení se slunečnímu záření. Během pobytu na slunci opakujte aplikaci každé dvě hodiny. Pro udržení ochrany opakujte aplikaci, zejména po plavání, osušení ručníkem, nebo když se zpotíte.

kód 1000159

Cena v červnu Kč 359,-

Květnová akce - Opalovací máslo s mrkvovým olejem v sadě s olejem na opalování za Kč 469,- SADA PRO DOKONALÉ OPÁLENÍ!

Zkušenosti/recenze opalovací máslo s mrkvovým olejem

 

Doporučuji přikoupit hydratační pleťové a tělové mléko s aloe

Dr. C. Tuna Aloe Lotion má nedráždivý vzorec a je vyrobený s 74% koncentrátem aloe - certifikátem schváleným Ecocert Aloe Vera Concentrate, který je také certifikovaný IASC (Medzinárodní rada pro vědu Aloe). Pomáha zabezpečit optimální úroveň hydratace celého těla i tváře. Je obohatené o bambucké máslo. Dr. C. Tuna Aloe Lotion má lehkou strukturu a poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá zvlhčiť a odstraní  suchost kožní bariéry.

Pomáhá také pečovat o pokožku při atopickém ekzému, lupénce i akné. 

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa