Zaujal tě mrkvový olej na opalování?

 

 

Tolik by sis přála být konečně opálená do hněda! K moři se zřejmě letos zase nepodíváme, ale i tak může být naše opálení nádherně bronzové!

 

Dr. C. Tuna Olej na opalování s SPF6 poskytuje rychlý efekt opálení a poskytuje nízkou ochranu před slunečním zářením. Pokožku zanechává jemnou, pružnou, zároveň jí dodává hydrataci díky speciálnímu složení, které je obohaceno o mrkvový olej a vitamin E. Olej se rychle vstřebává a má lehké složení.

Sada pro rychlé opálení

Dr. C. Tuna Olej na opalování s SPF6 poskytuje rychlý efekt opálení a poskytuje nízkou ochranu před slunečním zářením. Pokožku zanechává jemnou, pružnou, zároveň jí dodává hydrataci díky speciálnímu složení, které je obohaceno o mrkvový olej a vitamin E. Olej se rychle vstřebává a má lehké složení.
Použití: Nanášejte na čistou pokožku 20 minut pro vystavení se slunečnímu záření. Opakujte nejméně každé dvě hodiny. 

Mléko po opalování: Mléko po opalování je obohaceno o oleje Baobab a Tamanu, které dodávají pokožce jemnost a vláčnost. Hydratační a rychleschnoucí složení obnovuje přirozenou vlhkost pokožky vystavované působení slunečního záření a vody. Díky vitaminu E a aloe vera pokožku zklidňuje. Použití: Naneste dostatečné množství na čistou pokožku po opalování.

Cena za sadu v červnu Kč 469,-

Zkušenosti/recenze opalovací olej s mrkvovým olejem

 

Doporučuji přikoupit hydratační pleťové a tělové mléko s aloe

Dr. C. Tuna Aloe Lotion má nedráždivý vzorec a je vyrobený s 74% koncentrátem aloe - certifikátem schváleným Ecocert Aloe Vera Concentrate, který je také certifikovaný IASC (Medzinárodní rada pro vědu Aloe). Pomáha zabezpečit optimální úroveň hydratace celého těla i tváře. Je obohatené o bambucké máslo. Dr. C. Tuna Aloe Lotion má lehkou strukturu a poskytuje ochrannou vrstvu, která pomáhá zvlhčiť a odstraní  suchost kožní bariéry.

Pomáhá také pečovat o pokožku při atopickém ekzému, lupénce i akné. 

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa