Jdeš po ulici a náhle ho uvidíš! Ano, je to on! Ten muž tvých snů! Ty se na něj podíváš, zamrkáš svými dlouhými, hustými řasami a skloníš pohled. Nemůže od tebe odtrhnout oči, ty řasy!

 

Získej nádherné řasy a uhrančivý pohled v pouhých dvou krocích!

 

Tolik by sis přála mít takové řasy, ale příroda ti nepřála a na prodloužení v době kovidové nelze zajít?

 

Řasenka Double lash EXTEND s efektem umělých řas! Takové řasy jsi ještě neměla! Řasenka, která nemá odoby, kartáček 2v1! Jedna část řasenky řasy prodlouží a druhá zahustí! A to vše za pouhých Kč 219,- za 2 ks!

 

 - neslepuje řasy

 

- poskytuje maximální OBJEM a
DÉLKU ve 2 krocích

 

- má silikonový kartáček

 

- vhodná i pro velmi citlivé oči


Pouze nyní za nejlepší cenu roku!

 

 

 

Doporučuji přikoupit sérum na řasy s capixylem a dvoufázový odstraňovač líčení (1301292, 1302712)

Co říkají naši zákazníci

o kosmetice Farmasi

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa