Vstup do e-shopu:

 

Kolagenová kosmetika s biopeptidy

 

Pokud vám vyhovuje švýcarská kosmetika, se kterou pracuji a líbí se vám výsledky, které jsou opravdu viditelné už po jednom ošetření, nabízím vám tuto kosmetiku i pro vaši domácí péči. Pro své klietky mám připravenou  slevu na výrobky ve výši 15% a samozřejmě ráda doporučím, jaké produkty jsou vhodné přímo pro vaši každodenní péči. 

Napište si o slevový kód - info@dvorakovajana.cz

Přírodní doplňky stravy a CBD oleje

Často se setkávám s tím, že mé klietky trpí na akné, jsou unavené, vypadávají jim vlasy a jsou celkově vyčerpané a unavené, v noci špatně spí.

Každodenní stres a shon se podepisuje na naší energii. I já jsem tímto trpěla a proto jsem se rozhodla k "překopání" celého života a především práce a zaměstnání a začala jsem dělat to, co mě opravdu baví a naplňuje. Pečovat o ženy (a nejen o ženy), dělat je krásné, dát jim možnost si chvilku odpočinout, získat zpět sebedůvěru a "utéct" od povinností a každodenní rutiny.

Tyto přírodní produkty pomáhají získat zpět energii, vyživit tělo zevnitř a dodat mu dostatek přírodních minerálů a vitamínů, které nezbytně potřebujeme pro správné fungování našeho organismu. Sama tyto produkty používám a jsem nadmíru spokojená já, moje rodina i okolí. 

Se zákaznickým účtem získáte okamžitou slevu a dárky navíc.

Pro více info, zaslání katalogu a osobní poradenství napište na info@dvorakovajana.cz