Hubnutí bez jojo efektu

 

Už ti někdo řekl, že pokud chceš hubnout, je potřeba nejdříve odkyselit organismus a pročistit střeva?

Ne?

Tak to tě neupozornili na hlavní zásadu hubnutí bez jojo efektu!

 

Řešil s tebou někdo, proč vlastně přibíráš na váze? Není to náhodou v důsledku stresu? Někdo díky stresu hubne, někdo, bohužel, stres zajídá a tak přibírá na váze!

 

Chceš mít svého osobního trenéra zDARma?

Pojď se mnou probrat všechno o tvém přibírání na váze...kdy jsi začala přibírat, z jakého důvodu, probereme tvůj dosavadní jídelníček, popovídáme si o všem důležitém, co může vést k tomu, že přibíráš i ze vzduchu, nebo když se na jídlo jen podíváš.... Máš ve svém jídelníčku dostatek vitamínů, minerálů, bílkovin...

 

Tento hovor je zdarma a bez závazků. Sama si uděláš obrázek o tom, co je potřeba změnit a pokud to budeš chtít změnit, ráda ti na té cestě pomohu, budu tvůj průvodce v cestě za lepší postavou. A abys věděla, že jsem já opravdu ta pravá, níže ti dávám odkaz na své články právě o odkyselení organismu a proč je to tak důležité.

 

Chceš vědět více informací, probrat svůj stav a přijít konečně na to, co by ti mohlo pomoci?

Napiš mi.

Souhlasím se zpracováním údajů pro marketingové účely. Zásady zpracování osobních údajů

Reference zákazníků

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa
Janka som rada, že si neprestala hľadať a našla si výbornú kozmetiku a ďakujeme aj mi za pomoc a nasmerovanie k výbornej kozmetike. Netreba sa vzdávať, treba ísť a hľadať nové alternatívy 👌👍👌❤️🥰ešte raz ďakujeme
Vlaďka