Jak investovat svoje vydělané peníze?

 

Vyděláváš a přemýšlíš nad tím, jak své peníze investovat? Chceš mít svůj pasivní příjem? Nedokážeš si, stejně jako já, představit, že budeš muset pracovat do 65 let? Právě toto mě iniciovalo k hledání těch správných investic, tak, abych za pár let mohla žít pouze z nich a pracovat jen když mě to bude těšit a bavit.

Svoje investice jsem diverzifikovala (rozdělila do několika odvětví).

 

Posledních několik měsíců jsem hodně přemýšlela, kam vydělané peníze investovat. Díky korona - krizi jsem zjistila, že nemá cenu nechávat peníze na běžných účtech a ani spořící účty nejsou nic moc. Podílové fondy a tomu podobné také zrovna není nic moc, protože právě v krizi jdou vaše výnosy rapidně dolů a přemýšlet, do čeho investovat je dost těžké. Právě v tuto dobu jsem hodně přehodnotila své investice a našla několik možností, kam investovat, kde krize - nekrize vaše výdělky neznehodnotí a můžete mít časem pasivní příjem. Nemusíte se tomu věnovat osobně, intenzivně, mít velké znalosti, na to jsou odborníci v těchto oborech, kteří vám přesně řeknou co a jak a provedou vás každým krokem. 

Upozorňuji, že toto jsou moje osobní zkušenosti a moje investice. Záleží na každém, pro co se rozhodne, ale zde máte třeba malý návod, kam lze směřovat svoji pozornost. 

Investice do zlata

Investice do zlata se mi hodně vyplatila. Cena zlata roste právě v krizi. Do zlata jsem začala investovat před dvěma lety a myslím, že to je stabilní a vhodná investice právě o ty, kteří ničemu nevěří a nechtějí riskovat. Vyberete si, do jak velkých slitků chcete investovat, měsíčně posíláte na své ivestice dohodnutou sumu peněz a postupně si tak spoříte. Když dospoříte např. do 20 g slitku, firma vám slitek zašle na vaši adresu, případně uloží u nich do trezoru. Můžete zde také nakupovat mince, zlaté i stříbrné, ale za mě jsou slitky asi lepší. 

 

Ivestice do rychlerostoucích stromů a půdy

O této investici jsem už slyšela cca před rokem, ale svůj účet jsem si založila před několika měsíci. Líbí se mi ta vize. Vize nekácet zbytečně stromy, ale vysazovat a pěstovat rychlerostoucí stromy jako spotřební materiál. Zde můžete investovat už od 20 dolarů za měsíc. Výnosy z těchto stromů získáte za 7 let a dále se můžete stát také akcionáři stejně jako já a nakoupit půdu, nebo nově také kešu stromy. Investice do tohoto odvětví je už od malých částek. 

 

Jak vydělávat na forexovém trhu?

Zde si pořídíte svůj investiční balíček, který můžete kdykoliv, jako já, znovu navýšit. Každý týden vám přistane v e-mailu částka, kterou jste si vydělali. Vy nemusíte dělat vůbec nic, vaše investice pracuje za vás. Přiznám se, že jsem měla ten nejmenší balíček za 300 dolarů, ale když jsem viděla každý týden výdělek, motivovalo mě to si balíček navýšit na 1000 dolarů a hodlám pokračovat.

Zaujalo tě to a ráda by ses dozvěděla více o mých investicích? 

 

Pak ti nabízím propojení s mými investičními poradci. 

 

Napiš mi, co tě zaujalo a já ti domluvím nezávazné setkání - telefonické, přes ZOOM, messenger...

⇓⇓⇓⇓⇓⇓