Jak přilákat peníze do svého života

Tímto blogem bych ráda trochu navázala na svůj minulý víkend, kdy, jak jste si možná všimli, můj pravidelný blog nevyšel. Opravdu jsem již neměla sílu něco psát, jelikož ty dva víkendové dny byly opět ve znamení sebevzdělávání a domů jsem se dostala vždy až v půl deváté večer. Ale jak bych ráda navázala… Neděli jsem strávila v Praze na kurzu kvantování s názvem Flow hojnosti. Nebudu vás tu zatěžovat tím, co jsme se učili a jaké vnitřní bloky jsem si musela zpracovat (a myslím, že ještě pár svých nastavení si budu muset průběžně ze sebe „vytahat“), ale věřím, že toto je velmi zajímavé téma pro všechny, kdo věří, že si tu hojnost můžeme do svého života přilákat a pomoci tak penězům, aby se nás držely a neutíkaly od nás tak rychle, jak se možná někdy může zdát 🙂

Jakou zvolit barvu peněženky – má to vliv na hojnost?

Červená peněženka – toto je hodně známá věc, ale vím, že jsou i tací, co o tom ještě nevědí. Už pár let si kupuji červenou peněženku, protože vím, že se v ní drží peníze. Já musím mít peněženku fakt velkou, protože jsem v ní měla vždy hodně kartiček (asi jsem na to ujetá nebo co), ale každá výhoda dobrá, že jo :-), ale pozor, honba za slevami vám hojnost nepřinese! I když před nedávnem jsem se téměř všech klubových karet z peněženky zbavila, narazila jsem totiž na super apku, která se jmenuje Stocard a tam jsem si všechny ty zákaznické kartičky nahrála. Takže nyní stačí ukázat v obchodě nahraný kód na mobilu a body jsou načteny :-). Pokud nemáte červenou peněženku a je fakt, že u chlapa by asi vypadala blbě, dejte si do peněženky alespoň červenou stuhu nebo čínské mince – symbol štěstí a prosperity, podle učení Feng Shui. V peněžence mají být peníze a čím větší bankovky, tím lépe! Peníze se vám ale nebudou držet ve staré, rozdrbané peněžence, pořiďte si novou, pěknou! Já jsem si úplně nedávno pořídila tuto 🙂

peněženku jsem pořídila zde: https://www.modexastyl.cz/

Co nepatří do peněženky

Do peněženky za žádných okolností nepatří účtenky. Jsou symbolem energie peněz, které už od nás odešly. Nechcete přece aby vám utekly i všechny ostatní. Stejně tak byste v peněžence neměli nosit kreditní karty. To jsou karty, kterými se zadlužujete bankovní společnosti, a pak to každý měsíc musíte bance splatit. Obyčejné platební karty (správně nazývané debetní) vám dluh vůči bance nepřináší, protože čerpáte rovnou své vlastní vydělané peníze na bankovním účtu. Přesto byste měli zvážit pořízení samostatného pouzdra na nejrůznější vaše karty a doklady.

Na tom, kterou stranu bankovky použijete při placení, velmi záleží.

Dávejte si pozor, jak penězmi platíte. Naučte se je používat tak, aby pracovaly pro Vás a ne proti Vám. Přední strana bankovky hlava – obsahuje symboliku bezedné díry. Díry, u které většinou nějaká osobnost hlídá (hlavy). Hlava není vždy na každé bankovce přímo vidět, zato díra ano. Spodní strana bankovky naopak obsahuje most. Může to být přesný znak mostu nebo pouze jeho náznak. I linie, která by se s trochou nadsázky tak mohla nazývat, je pro bankovku i pro vás platný most. Takto byly peníze zakódovány. Vemte si bankovky a dívejte se: vpředu je někdy hlava, (díra je tam ale vždy), vzadu je most nebo linie naznačující či připomínající most. Pět euro je bankovka, kde je to všechno vidět opravdu perfektně a most je jasně ukázaný. I česká koruna tuto symboliku přiznává. Výborně to jde vidět na dvoustovce, kde J. A. Komenský hlídá bezednou šestihrannou díru naznačenou na pozadí. Na druhé straně bankovky vidíte spojené ruce, což je symbolické vyjádření mostu.

Podle toho totiž pracuje symbolika pro vás nebo proti vám. Laicky by se dalo říct, že platit penězi hlavou a dírou nahoru, je pro chudé silný nerozum. Platit penězi mostem nahoru je pro elitu nebo lidi, kteří vědí, co se za tím skrývá. Naučte se brát peníze takto: hlava je přední strana, orel je zadní strana. Myslete na to, že nesmíte platit dírou, ale mostem. Ať už jste nebo nejste schopni na bankovce díru a most vidět, vždy plaťte tak, aby hlava byla otočena dolů. Zatímco díra vám peníze krade a nevydá, most vám je vrátí zpátky, protože vždy spojuje jednu stranu s druhou. Když někomu dáte peníze po mostě, mostem se vám zase vrátí zpátky. Oproti tomu díra je jednosměrka, kterou se vám nic vracet nebude.

Každým odevzdáváním bankovky provádíte rituál. Buď uzavřete rituál chudoby nebo uzavřete rituál hojnosti.

Neustálé uzavírání rituálu chudoby vám může bránit zbohatnout, rozvíjet se, vydělávat více. Když budete posílat peníze po mostě, přestane vás energie peněz brzdit a rituál se vám přestane plést do života. Naopak vás začne podporovat, pomáhat.

Jak mluvíte o penězích

Jak říkáte penězům? Kačky, kačáky, zlaťáky, prachy, money, love, cash? Mluvte o nich z úctou. Jaký máte vztah k penězům? Máte v sobě zakořeněná dogmata, které vám říkali už vaši rodiče? Co třeba – peníze nerostou na stromě, bez práce nejsou koláče, peníze neleží na ulici, na chleba se těžko vydělává, peníze jsou špinavé, peníze ti štěstí nepřinesou, nemám peníze….je vám to povědomé? Zbavte se těchto zaklínadel!! Přetvořte je. Pokud máte špatný pocit, když se mluví o penězích, přelaďte ho. Nastavte se na hojnost, chvilku to potrvá, ale jde to.

Peníze jsou energie a musí proudit!

Nastavte se na dobrý pocit z toho, že peníze vydáváte, že si můžete koupit, můžete si dovolit a s vděčností peníze posílejte dál. Pokud platíte, říkejte si v duchu, že se vám vydané peníze desetkrát zase vrátí! Dávejte desátek. Ano, dávejte desátek na dobročinné účely a mějte z toho dobrý pocit. Vždycky najdete aspoň malou částku na to poslat ji potřebným, věřím, že ano. Určitě si najdete to své, kde budete mít dobrý pocit, když přispějete. Já třeba posílám peníze na Dobrého anděla, ale vy si určitě najdete to své, můžou to být třeba útulky pro zvířata, charita (klidně tam dejte oblečení, které již nenosíte, hračky po dětech), hasiči také sbírali hračky pro děti, které zachraňovali při nehodách, kupte nocleženku pro bezdomovce, zjistěte, kde by se dalo přispět ve vašem okolí, nebo mrkněte na internet, určitě najdete něco, co vám dává smysl.

Soustřeďujte se na to co máte, nikoli na to co nemáte!

Buďte vděční! Buďte vděční za to co máte, tam soustřeďujte svoji pozornost, ne tam, kde vám něco chybí, ne na nedostatek. Pište si třeba deník vděčnosti, to je velký pomocník. Každý večer si napište, co se vám povedlo, za co jste vděční. Nebo si každý den napište aspoň jednu věc na barevný lísteček a hoďte jej do velké lahve. Na konci roku si můžete lístečky opět pročíst, nebo i když budete mít pocit, že se vám zrovna nic nedaří, vemte si lístečky a pročítejte, co se vám během roku povedlo, kde jste byli, za co jste v tu chvíli byli vděční a znovu si nastartujte ten pocit vděčnosti a hojnosti. Zaměříte tak pozornost na vděčnost, ne na nedostatek.

Přilákejte peníze a hojnost rostlinou

Jedna rostlina má dle Feng Shui opravdu kouzelnou moc přilákat peníze a hojnost do našeho života. Jmenuje se tlustice neboli crassula. Má oválné lístky připomínající mince a roste opravdu velice pomalu. Přitom je nenáročná a nevyžaduje žádnou zvláštní péči, spíše naopak. Tlustici přitom nemusíte kupovat, protože pro tok energie peněz je mnohem lepší, pokud rostlinku dostanete, anebo si utrhnete lístek, necháte ho zakořenit a svoji tlustici si vypěstujete sami. S každým novým lístkem k vám bude proudit hojnost a peníze.

Jak zasadit svůj živý talisman

Feng Shui doporučuje nekupovat vzrostlou rostlinu. Vůbec ji nemáte získat za peníze. Je nezbytné, aby strom nasával vaši otevřenou energii, aby pocítil upřímnou starost a péči svého majitele. Podle pravidel Feng Shui byste tedy tlustici měli zasadit sami. Ulomte od už vzrostlé rostliny lístek nebo větvičku – ideálně tajně, bez toho, že byste žádali o dovolení. Než lístek nebo výhonek zasadíte, mějte ho pár dnů ve vodě, aby zapustil kořínky. Tlustice každou svojí částí koření velmi snadno. Předem si připravte květináč. Musí být široký a mělčí. Podle pravidel feng shui je barvou peněz barva kovu a země. Takže celá stupnice hnědé a černé. Červená nebo bordó. Stříbrná nebo zlatá. Důležitá rada: Než rostlinku zasadíme, musíme kořenáč aktivovat. Na dno položíme několik mincí, nejlépe v měně země, v níž žijeme. Mincí má být šest, abychom vzkřísili číselnou magii. Zeminu mějte připravenou také předem. Jde o obyčejnou směs pro kaktusy. Můžete ji také připravit sami smícháním hrubšího písku, štěrku, drnovky a listovky v poměru 1:0,5:1:1.

Kde podle Feng Shui má peněžní strom stát

Růst finančního blahobytu má pod patronátem jihovýchodní strana obydlí. Podle Feng Shui je to sektor bohatství. Pokud si nejste jisti, pomůže vám obyčejný kompas. Staré čínské učení nedělí na sektory pouze celé obydlí, ale i každou místnost. Oblast finančního blahobytu tedy můžeme určit v každé vhodné jednotlivé místnosti. Jihovýchodní část bytu nebo obýváku jsou tedy ideální místa k umístění peněžního stromu.

Jak zařídit sektor bohatství

Především tuto oblasti zbavte nepotřebných věcí. Energie bohatství má kolovat volně, bez překážek. Místo, kde bude tlustice stát, by mělo být v zeleném, lila nebo modroblankytném tónu. Přítomnost dřeva v tomto sektoru je nezbytná. Dřevěný nábytek, podstavec nebo stolek, na němž bude peněžní strom stát. Oživení zóny financí podle Feng Shui vhodně napomáhá voda, nebo její vyobrazení. Můžete sem umístit malou domácí fontánku. Vodní proud stimuluje růst proudu finančního. Může zde rovněž stát akvárium s hezkými zlatými rybkami. Pokud se rozhodnete omezit se na obrazy vody, pak nezapomeňte, že nesmějí být nijak agresivní. Žádné tajfuny, záplavy nebo vodopády. Ty by budoucí peníze „odplavily“.

Máte pořád pocit, že máte peněz málo?

Pak to zřejmě bez vašeho přičinění nepůjde. Změňte své myšlení. Uvěřte, že i vy můžete žív v hojnosti, prosperitě a ve štěstí. Jaké jsou vaše cíle a kam směřujete? Baví vás vaše práce? Pak požádejte šéfa o zvýšení platu – neklaplo to? Pak se budete muset porozhlédnout po lepším zaměstnání. Víte, kde chcete být za 2, 5, 10 let? Pokud ano, je to skvělé! Pokud ne, vezměte si papír a tužku a začněte sepisovat, své plány, cíle… Udělejte si pořádek ve svých financích a pokud vám chybí, zamyslete se, kde můžete další získat. Dnes už to jde celkem snadno, bez větších nákladů a to díky MLM. I já si takto „přivydělávám“, ale důležité je tu práci milovat a musí vás to bavit, nedělejte to „jen“ pro peníze, tak to nebude fungovat! Nebo víte, kde je mezera na trhu a můžete nabídnout své služby?! Pak hurá do toho! Důležité je, že pro to začnete něco dělat, hned teď ! A tím rozproudíte skutečnou energii peněz a hojnosti a ta bude moci proudit přímo k vám.

Jsem maminka samoživitelka, mám devítiletého syna, své zaměstnání a zároveň pomáhám dalším ženám ke kráse, zdraví, sebevědomí a finanční svobodě. Díky této profesi mohu jezdit se synem na dovolené, nepočítat každou korunu a když potřebuji, koupím si to, co právě potřebuji :-).  Pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Jsi na stejné vlně, chceš se zapojit do mého projektu a neřešit každou korunu? Nebo tě prostě jen oslovil můj článek a chceš se na něco zeptat, nebo se poradit? Ozvi se mi.

Komentáře
  1. Splacení dluhů napsal:

    Dobrý den, mohu se zeptat jak si přivydělávat

    • Dobrý den, je to na každém, co si vybere. Někdo si najde další práci nebo brigádu. Já osobně dávám přednost MLM a záleží jen na Vás, jaký obor si vyberete. V MLM si můžete časem zajistit i pasivní příjem, pokud si vybudujete svůj tým. Já se třeba pohybuji už věky věků v kosmetice – mám to prostě ráda a jsou dva způsoby, jak si zde můžete přivydělat. Můžete vzít katalog a sesbírat od zákazníků objednávky (kamarádky, kolegyně, rodina….), nakoupit se slevou a prodat za katalogové ceny (za to máte provize – rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou), nebo můžete vyřizovat slevu na zboží a zájemcům pomoci zřídit zákaznický účet, kde si budou sami nakupovat – naučíte je prostě nakupovat základní věci – kosmetiku, drogerii, potravinové doplňky, přípravky pro domácnost online a se slevou. Za to pak máte od firmy provize.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů