Jak se zbavit akné!

 

Můj příběh s akné začal nemocí a smrtí mého tatínka. Dlouhodobý stres se začal po půl roce projevovat i na mé pleti. Již na konci léta se mi začaly dělat sem tam pupínky na obličeji. Ale bohužel jich přibývalo a v tom nejhorším období, cca okolo Vánoc jsem měla akné již po obličeji, krku, zádech a ramenou. Tento stav mě ještě více stresoval. Akné bylo bolavé, pupínky naplněné krví a hnisem, až mě tento stav dohnal k lékaři. 

 

Lékařka mi během krátké doby nasadila troje antibiotika, která ale vůbec nezabrala. Styděla jsem se za svůj problém a halila jsem se do šátků. Využila jsem toho, že je zima a krk i bradu jsem měla stále zahalenou šátkem nebo šálou. Opravdu to nebyl hezký pohled a jelikož jsem pracovala na pozici obchodního manažera, kde bylo potřeba hezky vypadat, byla jsem z toho víc a víc vystresovaná. 

 

Když mi antibiotika nezabrala, lékařka mi udělala rozbory krve, ale vše bylo v pořádku! Až když mi chtěla nasadit léčbu, kde bych musela brát hormonální antikoncepci, abych náhodou neotěhotněla a dítě nebylo poškozené, řekla jsem si dost! Svoje tělo, už takhle zhuntované stresem nechci dále zatěžovat a hledala jsem další možnosti, tentokráte už bez chemie!!!

 

Ano, byla to cesta pokusů a omylů. Spousta drahé kosmetiky skončila v koši, vitamíny z lékárny také nesplňovaly svůj účel, hledala jsem, co by mi mohlo pomoci a jak o svoji pleť pečovat, abych ji dále nezatěžovala a nakonec se povedlo! Je to běh na dlouhou trať, ale díky kvalitním výrobkům se tato cesta nechá urychlit. Je to o péči nejen zvenku, ale také zevnitř. Zmírnit buněčný stres, posílit organismus, posílit střeva zdevastovaná dlouhodobými účinky antibiotik...

 

 

Chceš vědět více informací, probrat svůj stav a přijít konečně na to, co by ti mohlo pomoci?

Napiš mi.

Souhlasím se zpracováním údajů pro marketingové účely. Zásady zpracování osobních údajů

Reference zákazníků

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa
Janka som rada, že si neprestala hľadať a našla si výbornú kozmetiku a ďakujeme aj mi za pomoc a nasmerovanie k výbornej kozmetike. Netreba sa vzdávať, treba ísť a hľadať nové alternatívy 👌👍👌❤️🥰ešte raz ďakujeme
Vlaďka