Jana Dvořáková – Farmasi

Přesně si pamatuji, jak ke mně Farmasi přišlo. Byl únor a já přemýšlela o tom, co dál…co dál s životem, co dál se svým podnikáním. Nějak šlo všechno do kopru. Chybělo nadšení, motivace, sdílení….snažila jsem se ještě zachránit, co se dalo, ale nešlo to, přišel čas na změnu….. Pamatuji se jako dnes, jak jsem stála v obýváku, telefonovala jsems kamarádkou. Řešily jsme momentální neuspokojivou situaci. Věnovala jsem hodně času, energie i peněz do sebevzdělávání, ale nic mi to nepřinášelo, spíš naopak. Když něco dlouhodobě nefunguje, člověka to spíše flustruje. Přišlo rozhodnutí a s ním i absolutní změna. Najednou, jako by mi někdo vlil novou krev do žil….

Byl březen a já onemocněla. Psychicky jsem byla úplně vyčerpaná a tak jsem začala číst motivační knížky, poslouchat motivační nahrávky, především vše, co se týkalo nastavení mysli. Ano, je to tak, když budete každý den bědovat nad tím, jak je všechno špatně, jak vás nic nebaví, netěší, bude to tak a bude se to i prohlubovat. Musíme hledat každý světlý bod a z toho se radovat. Pak přišel Covid 19 a karanténa a já si řekla: „Teď nebo nikdy“ a pustila jsem se do toho. Zrovna, jak kdyby to bylo načasováno, začala jsem svůj osobní mentoring a začala rozjíždět své podnikání ve Farmasi. Super, jde to, letěla jsem jak raketová myš. Bylo fajn, moci se tomu věnovat i přes den, mít čas na mentoring, práci i podnikání. Ten čas, kdy normálně věnujete přípravě snídaně, svačiny, malování obličeje, cestě do práce, cestě z práce, cestě na kroužky a cestě z kroužků jsem měla prostě k dobru a bylo to znát. Dneska normálně závidím holkám na mateřské, které mají ten „čas“ a při mateřské mohou rozjet i své podnikání! Mají na to minimálně tři roky a to už je opravdu znát! Být mladší, snad do toho jdu znovu, právě už kvůli tomu času na rozjezd!!!

Teď už je to tak, že prostě přijdu domů po práci a jdu makat na sobě a na svém byznysu. Ano, osobního volna mám minimálně, ale stojí to za to. Dnes už bych asi nevydržela nic nedělat, lelkovat, nedej bože se nudit! Musím pořád něco dělat. A když zrovna nekomunikuji s klienty, nedělám jim objednávky, netočím videa, nepíšu příspěvky, nedělám webovky, nefotím fotky, tak se vzdělávám – koukám na webináře, zjišťuji, jak vést svoji skupinu, co přidávat na FB, jak mít vše správně nastavené, jak s tím pracovat, čtu články, e-booky, sleduji jak se chová „konkurence“ – konkurenci dávám schválně do uvozovek, konkurence totiž neexistuje! Každý máme to své obecenstvo, které s námi rezonuje, které jde za námi, protože jsme takový a makový, protože jsme ho něčím zaujaly, protože máme nebo děláme něco, co ti druzí nemají, nebo nedělají….

Teď se možná pozastavujete, proč mám takový zvláštní nadpis tohoto článku. Je to ze zištných důvodů. Google zobrazuje moje stránky jako Dvořáková Jana, ale když napíšu do vyhledávače Jana Dvořáková, tak už to nezobrazí, tak proto 🙂 Takový fígl, tak jsem zvědavá, jestli už mě vyhledávače konečně najdou 🙂 No jo, trošku tuníme i webovky, ať jsem víc vidět, je to prostě potřeba!

A proč Farmasi? Je to jednoduché – široké porfolium výrobků denní potřeby – kosmetika, drogerie, dekorativní kosmetika, péče o tělo, péče o vlasy, potravinové doplňky, přípravky pro čistou domácnost, káva, čaj….všechno potřebujeme dnes a denně! Skvělý motivační plán, úžasný bonusový plán, dárky, dárky, dárky (kdo by nechtěl dostávat dárky), vše zdravotně přívětivé – bez parabenů, bez fosfátů, bez formaldehydů, bez silikonů, bez lepku, veganské, bio, eko….a nevím co ještě – jo vlastně zubní pasty bez fluoru! …. a hlavně také sleva na vše 23% a doručení až domů!!!

Jde pracovat online i offline, každý si vybere podle svého gusta! A jsou to výrobky, hmatatelné! Není to něco, na co si nemůžu sáhnout, něco neurčitého, co možná využiju a možná nevyužiju, prostě si objednám rtěnku, zubní pastu, nebo kolagen a přijde mi to v balíčku, mám to doma! Neplatím něco, co nemám….možná někdy využiju, ale možná taky ne…

Žádný velký nákupy! Pokud chceš bonusy, samozřejmě si něco koupíš, tak když něco nabízíš, musíš vědět co a také to používat. Něco nabízet a nepoužívat, to je trošku divný ne? Ale nemusíš utratit každý měsíc tisíce a tisíce, abys měl nárok na bonusy…

Chceš se vzdělávat? Jednodušší to už být nemůže, vše je online, každý týden si můžeš vybrat ze spousty webinářů, kde se dozvíš vše důležité! Sebevzdělávání je důležité, využij toho!!!

Sleduj novinky, používej, foť, toč videa! Zákazníci chtějí vidět tebe, tebe a zase jen tebe. Obrázky produktů je zas až tak nezajímají, pokud nejsou opravdu perfektně stylisticky vyfocené. A věř mi, že novinek je každý měsíc víc než dost a nejsou jen v katalogu, jsou okamžitě k dispozici a to je super!

Pracuj odkudkoli! Dnešní doba je na tohle naprosto úžasná a já si toho moc vážím. Kde jsou ty doby, když jsi chtěla udělat byznys, že ses musela se zákazníkem vždy sejít a co si budeme namlouvat, vždy to není možné – mám malé dítě, nemá mi ho kdo pohlídat, zákazník bydlí daleko, naše časové rozvrhy jsou tak rozdílné, že není možné se setkat….dnes to jde i online, zavoláte si, natočíš video, sejdete se na Skype, na Zoomu, na WhatsAppu….vše je možné!

Jsem maminka samoživitelka, mám desetiletého syna, své zaměstnání a zároveň pomáhám dalším ženám ke kráse, zdraví, sebevědomí a finanční svobodě. Díky této profesi mohu jezdit se synem na dovolené, nepočítat každou korunu a když potřebuji, koupím si to, co právě potřebuji :-).  Pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Jsi na stejné vlně, chceš se zapojit do mého projektu a neřešit každou korunu? Nebo tě prostě jen oslovil můj článek a chceš se na něco zeptat, nebo se poradit? Ozvi se mi, budu moc ráda!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů