Jsem lenoch – pomóóóc

Jj, zase jsem nějaký čas „lenošila“ – no nelenošila, práce jsem měla až nad hlavu, až to hezké nebylo, ale můj blog tím pádem zahálel! Nějak se to v posledních měsících nakupilo. Ač už moje pozornost není rozptylována žádným člověkem opačného pohlaví, v zaměstnání je toho až nad hlavu! Až jsem z toho všeho skončila v pracovní neschopnosti. Už se to dál nedalo. Ač práce byla na home office, odpadávala jsem od počítače v šest hodin večer rovnou do postele a víkendy, pokud jsem nebyla mrtvá v posteli, tak jsem zase musela dělat nějaké věci do práce. Mezitím jsem sebrala zbytek všech svých sil a snažila se něco tvořit do své kosmetické skupinky, shlédnout nějaké vzdělávací programy a posouvat se stále dál a dál….

Ale život nečeká, jde dál, tak teď mohu aspoň z té postele zase něco napsat, trošku se vypsat, ukázat, že ne všechny dny jsou růžové a doba covidová nás semílá asi téměř všechny. Nevíme co bude zítra, stále se něco mění, musíme se podřizovat nařízením, obchody jsou zavřené a tomu všemu se musíme stále přizpůsobovat. Jsme naštvaní na vládu, na sebe vzájemně, názory rozdělují lid, je to takový začarovaný kruh. Ať už jde celý ten covid do pr…e!

No jo, ale co s tím. Televizi už nesleduji hodně dlouho, o zprávách ani nemluvím. Po večerech si se Sebíkem pouštíme nejraději komedie, nebo detektivky, ale takové, u kterých se můžeme aspoň zasmát. Je málo smíchu, přijde mi, že se lidé už přestali pod rouškama smát. A tak se teď aspoň snažím víc odpočívat, když je hezky, jít na procházku, zase číst knížky…

No a co tím chtěl básník říci? Vlastně nic, jen tak se vykecat. Přiznat se k tomu, proč blog neblogoval a že by se zase nyní mohl nastartovat. Mám přeci v květnu tolik věcí, nejen kosmetických, které bych ráda sdílela!!!

Tak zatím a zase brzy naviděnou!

Jsem maminka samoživitelka, maminka skvělého desetiletého kluka. Pomáhám ženám s péčí o citlivou pleť, o pleť se sklonem k akné a také ke krásným vlasům. Pokud tě trápí lupy, mastné vlasy, seborea nebo lupénka ve vlasech, dokážu ti poradit a pomoci. Vydala jsem e-book 13 tipů pro krásné vlasy, ve kterém se dočteš o tom, jak pečovat o své vlasy i během mytí tak, aby tvé vlasy opět zářily!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů