NOVINKY

Zde naleznete nejnovější produkty Farmasi

Dr. C. Tuna Age Reversist Čisticí pleťový peeling - 1104203

Dr. C. Tuna Rozjasňujicí čisticí pleťový peeling čistí pleť díky jemným mikročástečkám, odstraňuje make-up a veškeré nečistoty, které se během dne usazují na obličeji. Pleť zanechává perfektně čistou, svěží a rozjasněnou.

Chci do e-shopu

Dr. C. Tuna Age Reversist Noční pleťová maska - 1104142

Age Reversist Noční maska účinně a efektivně překrývá pleť lehkou a osvěžující gelovou texturou, pleti poskytuje jemný, hladký a pohodlný pocit. Díky svému bohatému složení pomáhá pleť hydratovat a dodává jí jas.

Chci do e-shopu

Řasenka Double Lash Extend - 1301518

Luxusní řasenka, která se postará o to, že už nebudete chtít umělé řasy Double Lash Extend se postará o délku i hustotu a navíc je hypoalergenní - nedráždí oči.

Chci do e-shopu

Dr. C. Tuna Řasenka Vegan - 1301519

Představujeme vám hvězdnou veganskou řasenku GREEN VEGAN MASCARA od Farmasi. Její vývoj dal zabrat, ale výsledek stojí jednoznačně za to. Čím je řasenka tak unikátní? Nejenom, že je vyrobena ze 100% rostlinných ingrediencí, ale díky pečlivému výzkumu je jejich poměr nakombinován tak, aby z každé jednotlivé složky dostal jen to nejlepší. Řasy nejsou zatížené, ani se ke konci dne nebudete těšit, až se odlíčíte.
Řasám dodá panoramatickou délku, oddělí je a dodá extra objem. Nebudete mít pod očima černé hrudky, řasy zůstanou flexibilní, vyživené, hydratované.
Máte citlivé oči? Tak to budete GREEN Vegan Mascara řasenku milovat ještě o něco více. Obsahuje totiž přírodní protizánětlivé a uklidňující složky.

Chci do e-shopu