SPOLUPRÁCE /PŘÍLEŽITOST

Cítíš, že tvé zaměstnání už není to ono? Chceš být více se svými dětmi a nyní to vnímáš o to více, když ty musíš chodit do práce a ony jsou samy doma? Je potřeba se o ně postarat, připravit jim jídlo, dohlédnout na učení, ale doba je zlá, ty musíš chodit do práce a nemáš možnost trávit se svými dětmi více času? Doplazíš se ve tři, nebo ve čtyři hodiny z práce, dovlečeš těžký nákup a místo toho, aby jsi byla se svými dětmi, vaříš, jsi ve stresu a nemáš čas ani sílu se jim věnovat? Večer padneš do postele a ráno vše nanovo?! 

Takhle už to dál opravdu nejde, je čas na změnu!

Baví tě kosmetika, nebo máš ráda BIO přípravky pro domácnost? Ráda zkoušíš nové věci a nemáš problém s tím, nakupovat přes internet? Trávíš čas na FB? Jsi kreativní, umíš pracovat v Canvě? Nebojíš se udělat si selfíčko, nebo natočit video? Pak jsi tu správně! 

CO ZÍSKÁŠ ?

  1. Svobodu, přivýdělek... A pak se uvidí, záleží jen na Tobě...
  2. Moje rady a podporu 7 dní v týdnu.
  3. Přístup do společné skupinky, která ti pomůže v začátcích, knihovnu příspěvků, pomoc při tvé sebepropagaci, rady zkušenějších, mentoring, technickou podporu.
  4. Jedinečnou strategii - (stále se vzdělávám a investuji do svého seberozvoje - i Ty se můžeš přidat, budeš-li chtít). 
  5. Motivaci (nápady, dárky, soutěže)
  6. Pravidelné online školení (vše je dobrovolné, ale doporučuji využít).
  7. Marketingovou podporu lídrů a regionálních manažerů.

 

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

KATALOGOVÝ PRODEJ

Nakupujete kosmetiku Farmasi se slevou 23% a prodáváte za katalogové ceny. Jednoduchý přivýdělek pro každého.

LEADER

Poskytuje PŘÍLEŽITOST, zajišťuje péči a případně i vedení lidem ve svém týmu/samospotřebitelům. Postupuje v žebříčku marketingového plánu a získává další bonusy dle aktuální strategie firmy.