Pomáhám ženám nejen

ke kráse a zdraví,

ale také k samostatnosti

a finanční nezávislosti.

MŮJ PŘÍBĚH

Kdy to vlastně všechno začalo? Už v mládí - to jsem byla ještě náctiletá a chtěla jsem si vydělat na šatičky, botičky, diskotéky. Vždycky jsem byla takový podnikavec a vymýšlela co a jak. Tehdy jsem začala s kosmetikou....takže vlastně kosmetikou to začíná a kosmetikou to končí 🙂

...a pak skok....mateřská v cizím městě, sto kilometrů od domova, pořád sama s miminkem....Když bylo malému osm měsíců, začala jsem prodávat další kosmetiku - bylinky, ty mám fakt ráda, a tahle kosmetika obsahovala velké množství bylin a musím říct, že se mi dařilo, prostě jsem se v tom našla! Pak k tomu přibylo ještě tvoření a můj vlastní e-shop - tehdy mě pohltily ještě výtvarné potřeby, jezdila jsem na různé tvořivé kurzy, moc mě to bavilo! Trávila jsem mým malým podnikáním hodně času, maximálně mě to naplňovalo, nebylo to prostě jen o tom, že jsem lítala jen kolem malého a řešila plíny a kašičky, potřebovala jsem seberealizaci!

....a další skok....jsem sama s tříletým capartem, stále v cizím městě, drahý pronájem, tak jo holka, teď končí všechna sranda, budeš se muset opravdu snažit....při mateřské mám další dvě práce...malého dávám dopoledne do soukromé školky a z domu pracuji pro farmaceutickou firmu jako telefonistka, obvolávám lékárny s nabídkou a dělám objednávky. Jeden den v týdnu jezdím do projekčního ateliéru jako asistentka a připravuji podklady pro paní účetní a v tom všem se stále věnuji kosmetice.

Už mě to nebaví, chci domů, domů, blíž k rodině! Nejezdi, na Vysočině nenajdeš žádnou práci, zrazují mě všichni, ale já cítím, že prostě musím!

Jsem zpět, bydlím v domečku, v pronájmu. Malému je pět, za rok půjde do školy. Práci jsem našla, uf a docela dobrou, pracuji jako manažer obchodu.

Ale to bych nebyla já, kdybych nehledala něco dalšího, na přilepšenou... Takže ano, MLM, kosmetika, to je moje cesta. A pokud mi to dává smysl, pomáhá to mně, mým blízkým, kamarádkám a okolí ke krásnější pleti, vlasům, zdraví, čistější a zdravější domácnosti, pak je to ta správná cesta.