Zdravá pleť
 
 
Máš citlivou pleť? Svědí, pálí, červená, tvoří se šupinky, akné a boláčky? Odpoledne už máš pocit mastnoty a lesku? A tak dále pleť vysušuješ a trápíš? Nebo je tvoje pleť zašedlá, suchá a tvoří se vrásky na čele a okolo očí? A ty už jsi nakoupila tolik krémů a přípravků, které nakonec skončily v koši, protože tvoji pleť zase zhoršovaly!? Už tolik moc toužíš vyjít z toho začarovaného kruhu a najít něco, co by ti pomohlo? Aspoň radu, jak na to?
 

 

Krásné vlasy

 

 

Vlasy ti vypadávají, jsou mastné a tvoří se lupy? Nebo naopak jsou přesušené a všude poletují? Už si s nimi nevíš rady? Nakoupila jsi spoustu přípravků z drogerie, ale nic nefunguje a ty už si nevíš rady?

 

 

Vitalita

 

 

Jsi utahaná, unavená, až v depresi? Cítíš se úplně vyšťavená? Nevíš, kam dřív skočit? Už je ti z toho až fyzicky špatně, ale nevíš, kudy kam? Začala jsi brát léky, protože ti vyskočil krevní tlak? Bolí tě klouby, máš nateklé nohy a necítíš se dobře ve svém těle, protože jsi prostě přibrala nějaké to kilo navíc? Ale jak z toho ven? Potřebuješ zhubnout, ale nejde to, sama to prostě nezvládneš?

 

 

 

Pojď k nám do skupinky! Budeme se podporovat a vzájemně motivovat.

 

 

Uděláme si na sebe čas a začneme se mít znovu rády!

 

 

Najdeme si chvilku na pleťovou masku, správně se postaráme o svoje vlasy, zacvičíme si a třeba ten den bude zase o něco hezčí a lepší!

 

 

Potřebuješ se s někým poradit?

Nebo se mi přímo ozvi, můžeme to spolu probrat. Napsat si, nebo zavolat, jak ti to vyhovuje.

Pomohu ti vybrat ty správné "kroky" v péči o tvoji pleť.

I já měla celkem nedávno opravdu hodně velký problém! Pojď se podívat na video, jak já jsem

"bojovala" se svým akné!

Co říkají naši zákazníci

 

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa