Můj velký veganský bio úklid

Kdo sleduje moje FB stránky Krásná a bohatáKosmetika pro vás už ví, že dnes jsem se odpoledne pověnovala úklidu. Kuchyň potřebovala opravdu větší zásah 🙂 Hlavně vyházet věci, co už byly prošlé, trošku vyklidit poličky a malinko ten prostor provětrat. Stejně tak koupelna, vyčistit pračku, otřít poličky, vyházet prošlé šminky, umýt umyvadlo a vanu….Už několik měsíců používám veganské přípravky pro domácnost a prací prostředky…opravdu mají certifikaci VEGAN, jsou velmi účinné a jsou bio! V testech tyto přípravky vyšly úplně super a třeba čistič na skvrny a vůbec prací řada mě překvapila tak, že jsem to ani nečekala! Vyzkoušela jsem už hodně i dražších přípravků, ale tyhle jsou opravdu TOP a ještě za příjemné ceny! A jako bonus, od té doby, co používám tyto prací přípravky, se mi dokonce zlepšuje i moje akné! Kdo čte můj blog ví, že před dvěma lety jsem s akné hodně bojovala a vyzkoušela co se dalo! Ale je to jedno s druhým, takže teď jsem vypozorovala, že záleží i na tom, v čem pereme, protože pak to oblečení přetahujeme přes hlavu, spíme v povlečení, které bylo v tom či onu vypráno a celou noc do toho otíráme svůj obličej.

VODNÍ KÁMEN – musela jsem vyčistit pračku! V pračce už jsem opravdu viděla usazeniny a bylo potřeba ji vyčistit. Co se dalo, to jsem z pračky vyndala a co se nedalo vyndat, to jsem pošplíchala koncentrátem na vodní kámen a současně otírala houbičkou. V závěru jsem do pračky nalila cca 1/4 litru koncentrátu a vyprala na 60 stupňů.

VELKÉ PRÁDLO – po vyčištění pračky jsem se dala do praní. Pokud byla na prádle nějaká skvrnka, tak jsem ji navlhčila a nastříkala přípravkem na skvrny. Malinko pomnula a za tři minuty jsem vkládala spolu s gelem na prádlo a aviváží do pračky. Na praní není asi nic světoborného, ale díky bohu za ten čistič na svrny a úžasné gely na praní. Za mě nemají konkurenci!

ŽEHLIČKA – teď se mi asi budete smát, ale s čištěním žehličky jsem teda úplně nepočítala, ale co mě napadlo?! V rámci úspor jsem myslela, že mohu přejet žehličkou i papírovou ústenku. No neklaplo to, ústenka se mi nalepila na žehličku, takže jsem ještě musela vyčistit žehličku. No naštěstí mám vždy po ruce zázračnou houbičku. Zpočátku jsem k ní byla hodně skeptická, říkala jsem si, že to prostě nemůže fungovat, ale ta mě teda překvapila mega! Nic lepšího jsem nikdy neviděla a nyní ji musím mít pořád po ruce, stejně jako úklidové vlhčené ubrousky!!!

KOUPELNA – bylo třeba zbavit se prošlých šminek, umýt dřevěnou poličku, zbavit ji nánosů přípravků, omýt, vyházet šminky a také vše uklidit z umyvadla a umyvadlo vyčistit. Na umyvadlo i na poličku stačila namočená zázračná houbička s přiznám se, že silikon okolo umyvadla jsem dotřela vlhčenými ubrousky, kam se mi lépe zajelo a krásně se vyčistil prach i prach z pudrů, žádná chemie, žádné savo na bělení, žádné hadříky, prostě pecka rychlý úklid!

Musím říct, že takový úklid mě fakt baví. Rychlý, efektivní, nic nesmrdí chemií, nepotřebuji ochranné rukavice a přitom vše krásně čisté a voňavé. Jo a pokud chcete také něco z toho vyzkoušet, tak mohu jen doporučit nákup právě teď v říjnu. Nejen, že na všechny úklidové přípravky je 30% sleva, ale také jsou udělané sady prostředků a ty sady jsou ještě více cenově zvýhodněné, takže to se už opravdu vyplatí!

Jsem maminka samoživitelka, mám desetiletého syna, své zaměstnání a zároveň pomáhám dalším ženám ke kráse, zdraví, sebevědomí a finanční svobodě. Díky této profesi mohu jezdit se synem na dovolené, nepočítat každou korunu a když potřebuji, koupím si to, co právě potřebuji :-).  Pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Jsi na stejné vlně, chceš se zapojit do mého projektu a neřešit každou korunu? Nebo tě prostě jen oslovil můj článek a chceš se na něco zeptat, nebo se poradit? Ozvi se mi, budu moc ráda!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů