Nechala jsem si odstranit pihy – laserem!

V pátek jsem si vzala v práci dovolenou a udělala jsem si zkrášlující den! Už dlouho mě opravdu štval velký fibrom na krku. Nemohla jsem ani nosit řetízek, vypadalo to opravdu „hnusně“, tedy aspoň pro mne. Nevím, jak to vnímalo okolí, asi to už bylo mojí součástí, ale mně se to nelíbilo a opravdu mně to štvalo, ale pocit, že si to půjdu nechat vyříznout mě úplně děsil. Jednou, v prváku, měla jsem na ruce velkou pihu a nechala jsem si ji vyříznout a zůstala mi tam opravdu ošklivá, velká jizva a něco takového jsem si na krku nechtěla nechat udělat! A vůbec, ten pocit, že mi budou řezat do krku, uf, to bych opravdu nedala! A tak jsem si dala povánoční dárek 🙂

No a když už jdete na laser, tak čím víc vám toho odstraní, tím to vyjde levněji, tedy v přepočtu na jeden odstraněný kousek 🙂 Nevím, ale čím je člověk starší, tak tím těch pih nějak přibývá a tak jsem si řekla, že nechám zlikvidovat takové ty, co trochu vyčnívají nad povrch kůže a nějakým způsobem mi vadí, dřou se o oblečení, přejíždím po nich žiletkou např. při holení nohou a mohla bych je poškodit a tím by třeba mohly začít nějak nebezpečně reagovat. Takže jsem si celkem nechala odstranit asi 12 znamének, uf 🙂

Do centra jsem šla malinko s obavou, zda to zvládnu najednou a protože nějaké pihy byly také v obličeji, řekla jsem si, že začnu od nohou. No, po první pize jsem si myslela, že všechny najednoou nedám, ale pak už to bylo lepší. Trošku to štípalo, trošku pálilo, ale dalo se to vydržet.

Až přišlo na tu pihu na krku, to byl oříšek, trvalo to docela dlouho, pálilo to, tahalo to, ale dalo se to vydržet. Když vám to tím laserem pálí, tak zároveň se to místečko chladí studeným vzduchem no a taky trošku to smrdí 🙂 Ale nic nekrvácí a nejsou tam ty nepříjemný pocity, jako když do vás řežou! Pak přišly na řadu ještě dvě pihy na bradě a na konec ouvej ouvej, piha přímo pod okem. Ta byla také dost nepříjemná. Bojíte se mrknout, fouká vám do oka ten studený vzduch, trošku to tlačí a pálí, ale hurá, mám to za sebou!

Místečka jsou 2-3 dny malinko oteklé a první den občas nějaké místečko trošku pálilo. Hojení pak trvá cca 10 dní. Nesmí se seškrábnout stroupek a nesmí se ošetřená místa natírat krémem s UV filtrem (já jsem dnes namazala krémem s aloe). Jinak se dá používat i make-up nebo pudr a normálně omývat mýdlem, nebo čistícím gelem. Tím, že jsem zákrok podstoupila v pátek, jsem se o víkendu nemalovala a nechala to být, až zítra do práce se zase normálně namaluji. Rány na bradě jsou v pohodě, ale rána pod okem je trošku větší. Ale už se moc těším, až bude vše zahojené! Ale jak jsem psala, nic nekrvácí, nic nehnisá, všechno je naprosto super, takže laser na pihy mohu jen doporučit!

Jsem maminka desetiletého kluka. Taky jsem kosmetická maniačka, která má své zaměstnání a zároveň se už od 16 let věnuje kosmetice. A protože miluji bylinky a jejich skvělé účinky na naše zdraví, používám především bylinnou kosmetiku. Jsem průvodkyní žen ke kráse, zdraví a sebevědomí. Vydala jsem e-book 13 tipů pro krásné vlasy, který vám ukáže jednoduchou cestu, jak se zbavit lupů a věčně mastných vlasů. S vděčností pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Pokud si na stejné vlně, nebo tě něco zaujme, napiš mi, budu ráda!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů