Někdo mi „heknul“ účet na FB!

…. deset let práce je v pr…. No jo, neštěstí nechodí po horách, ale po lidech! Co naděláš! Ale co se vlastně stalo? Ve středu v podvečer si tak koukám na webinář, mimochodem moc poučný a dost mě to pohltilo, ale i přes to jsem si všimla, že mi začali chodit e-maily, kde bylo napsáno, že se někdo snaží dostat na můj účet a abych zadala ověřovací kód. Tak jsem to asi dvakrát udělala a najednou bum bác, Facebook se odpojil a byl konec! Ty jo, a co teď. Ještě se mi ho podařilo nahodit a pak už ne, zablokováno! No super a Instagram taky a to už mi začaly chodit e-maily od holek, co mi chtěly napsat na messenger a moje fotka tam nebyla. No nic, tak uvidíme a počkáme do rána. Naštěstí jsem měla jeden záložní účet, tak jsem ho hned aktivovala! Fan pages jsou v pohodě, je to dobrý, ale skupinky, kde jsem byla, měla zaplacené školení, lekce, ty jsou ty tam. Bohužel nemohu ovládat ani moji skupinku tianDe, mám tam jen účet mojí FP, takže nemohu přidat nikoho nového, no, tak to budeme muset nějak pořešit, uvidíme….

Někdo může říct, no jéje, Facebook, ale pro mě to byl kus života! S ním jsem pohřbila fotky do tří let svého syna, jelikož když mu byly tři, z minuty na minutu mi umřel počítač, kde jsem měla všechny fotky stažené a jediné místo, kde ještě byly fotky a videa, byl právě FB, takže videa jak Sebík luxuje, vytírá, hrablem uklízí hračky, jak poprvé péruje na kolínkách, jsou prostě v tahu! Na FB jsem také začínala podnikat, začala jsem prodávat výtvarné potřeby, měla jsem tam skupinku několika stovek tvořivých žen, začínaly tam moje první krůčky se scrapbookingem, seznámila jsem se tam se stejně tvořivými a aktivními ženami, momentálně jsem tam měla přes 3000 kontaktů a cca 1300 sledujících! To všechno je teď v tahu a budu začínat znovu…no co, když nejde o život, jde o h….., že jo. Ale ten instagram mě taky štve, moje stránka Krásná a bohatá začínala nabírat na obrátkách a teď? Nula, zase od nuly, všechno znovu….

No a dneska ráno se pokusili mi taky „heknout“ e-mail, co se to proboha děje? Tak tady sedím, žádám o přátelství, žádám o přístupy do skupin, ale kdo ví, všechno zlé je pro něco dobré, jak se říká a budu tomu věřit i nyní. Asi se protřídí moji přátelé, také se zřejmě zredukují skupinky, kam jsem doposud měla přístup a ani jsem tam nechodila, zřejmě se trošku obmění lidi okolo mě a uvidíme, jak to bude s dalším desetiletím 🙂 Něco starého končí a něco nového začíná, tak pravou, Janičko, vykroč pravou!

Takže pokud čtete tento blog, hledáte mě na FB a nemůžete najít, jsem tady, budu ráda, když mi pošlete žádost o přátelství, pokud mě chcete sledovat a být se mnou v kontaktu: facebook.com/janca.dvorakova.585


Jsem maminka samoživitelka a mám téměř desetiletého syna. Jsem zaměstnaná, ale moje vize je mít možnost pracovat z domu. V době korona viru jsem si zkusila, že je to opravdu to pravé pro mě, a že jsem schopná se svým časem efektivné naložit. I přes to, že pracuji momentálně z domu na své manažerské pozici, také věnuji svůj čas novému projektu s kosmetikou, kterou prostě miluji! Měsíc co měsíc rostu v marketingovém žebříčku naší firmy, práce mě baví a nejenom, že baví, přímo mi vlévá novou krev do žil! Je super mít možnost pracovat s kvalitními produkty bez parabenů, které pomáhají jak s krásnější pletí, tak se zdravím, nebo s voňavější, čístší a zdravější domácností bez fosfátů, které nestojí majlant a vím, že si díky nim může udělat radost třeba i maminka na mateřské!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů