Od kosmetiky k péči o zdraví

Moje cesta ke zdraví začala už dávno, není to žádný můj rozmar, nebo tak něco. Vždy mě velmi zajímaly bylinky a péče o zdraví. Moje cesta vedla i přes farmaceutické firmy, kde jsem působila jako obchodní zástupce a hodně mě to naučilo o těle, o propojení různých orgánů, avšak farmacie, bohužel, neřeší příčiny, ale až následky.

Vždycky mě bavila kosmetika a to především kosmetika, kde se využívaly i různé byliny. Péče o pleť je důležitá a kvalita produktů je nutná, ale péče o pleť začíná zevnitř. Až po čtyřicítce jsem zjistila, jak důležitá je prevence, doplňování vitamínů a minerálů do těla a jak moc důležité je to pro naše zdraví. Pečovat o imunitu, o střeva, doplnit vše potřebné, aby vše fungovalo tak jak má, detoxikovat tělo, pročistit, pečovat o psychickou kondici (protože i díky psychice se následně začnou projevovat neduhy nejen na duši, ale i na těle a v těle).

Čím více je vše přírodní, tím lepší. Chemie máme okolo sebe až až…. Ale pozor! I bylinky je důležité umět kombinovat nejen mezi sebou, ale také například s léky, které právě užíváme, nebo i v závislosti na našem zdravotním stavu. Jsou bylinky, které nám v souvislosti s naším onemocněním mohou i ublížit a to opravdu nechceme!

A co je také důležité? Aby nám produkty, které užíváme a chceme tím pomoci našemu tělu, aby fungovalo tak jak má, chutnaly. Málokdo bude užívat dlouhodobě produkty, které mu nechutnají, musí je užívat se sebezapřením a nebude se na ně těšit…

Nyní se synem testujeme výrobky firmy DuoLife. Jsou to přírodní koncentráty, které podporují naše zdraví v mnoha směrech. Tyto ovocné šťávy se pijí podle orgánových hodin dle čínské medicíny) Firma připravila i balíčky na různá témata jako je Energie, Cholesterol, Úbytek váhy, Metabolismus sacharid, Detox, Imunita, Regenerace, Srdce, Pohybový systém, Hormonální systém, Nervový systém, Krása nebo Zrak. Na konzultace je také připravena paní doktorka, která zhodnotí, zda ten či onen přípravek je vhodný pro váš zdravotní stav, nebo kombinaci s léky.

Já i Sebík jsme si nyní zamilovali sadu produktů Den a noc … – jsou to koncentráty z různých druhů plodů na den pro energii, detoxikaci a pro relaxaci a zklidnění na noc. Z čeho mám ale největší radost, že Sebíkovi tyto produkty chutnají a rád si je se mnou dá. Jde sám připravit a nalít tyto elixíry života a společně si vždy připijeme „na zdraví“.

Já osobně jsem si vybrala zajímavý výrobek ProOptical , poslední dobou mě z dlouhého koukání do počítače bolí oči, cítím se nekomfortně a zhoršil se mi zrak. Ale dle lékaře je jinak vše v pořádku, tak zkouším tento produkt, zda se to zlepší.

A ještě jeden produkt bych ráda vyzdvihla a to je novinka MyMind (moje mysl). K čemu je MyMind důležitá?

  • lidi, kteří chtějí každý den podporovat soustředění, paměť a kognitivní procesy
  • pracující lidi;lidi, kteří vykonávají duševní činnost, včetně těch, kteří se učí
  • studenty a žáky
  • seniory
  • lidi s poruchami paměti a příznaky demence
  • lidi s poruchou koncentrace vystavené chronickému stresu
  • lidi, kteří pečují o optimální stav nervového systému
  • lidi, kteří zaznamenali pokles energie a vitality
  • lidi se špatnou náladou

Těch skvělých produktů je spousta – bez konzervantů, žádné GMO, koncentráty jsou ve skleněných obalech a mají nejvyšší vstřebatelnost. Takže jestli tě také zajímají kvalitní doplňky stravy, zde máš kontakt na e-shop.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů