Odkyselila jsem tělo a hubnu!

Pokud jste četli můj článek o odkyselování organismu (vlastně o tom, jak jsem skončila díky stresu na neschopence), mám tu jeden poznatek. Odkyselila jsem organismus a hubnu!!

Toto je takový bonus k odkyselení, který samozřejmě většina žen i mužů přivítá. Poslední měsíce jsem seděla hodně doma u počítače, byla vystresovaná z práce, od ráda do večera jsem vyplňovala tabulky. Díky stresu jsem byla překyselená, díky překyselení zavodněná, oteklá, měla jsem celulitidu, v noci jsem se stále budila, nebyla jsem se schopná soustředit, byla jsem roztěkaná. Ale když organismus odkyselíte, tělo už nemá tendenci zadržovat vodu, a tak jde váha dolů, prostě tu vodu tělo pustí ven, nemusí ředit kyselost těla.

Začala jsem užívat minerály, vitamíny, aloe, které mi pročistilo tělo, zlepšilo vstřebávání živin, doplnila energii a buněčnou výživu. Ano, „vykoupala jsem se“ v kvalitních potravinových doplňcích…. a víte co? Shodila jsem 7 kilo!!! Bez úpravy jídelníčku, bez cíleného hubnutí. Zase se dokážu soustředit, v noci klidně spím a ráno se budím odpočinutá!

Poslední měsíc mám hodně vzdělávací. Dělám si bankovní certifikace a potřebuji hodně energie a jasnou mysl. Potřebuji, abych byla odpočinutá a mozek mi pracoval a jsem opravdu moc ráda, že vím, kam sáhnout, že mám po ruce kvalitní produkty o kterých vím, že se na ně můžu spolehnout.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů