Spolupráce s Farmasi

Ahoj všichni….teď jste o mě pár měsíců neslyšeli, teda aspoň ne, co se blogu týče. No věnovala jsem se, řekněme, zkoumání nových možností….

S nástupem koronaviru ke mně přišla nová nabídka, příležitost, ve formě Farmasi. Farmasi je přírodní kosmetika, veganská, bez parabenůzbytečné chemie a to mě zaujalo! Druhá věc, co mě zaujalo byly ceny, říkala jsem si, že není možné, aby byla kvalitní kosmetika (a také přípravky pro domácnost a potravinové doplňky) za tak nízké ceny, a proto jsem se dala do testování, než jsem s tím přišla na světlo světa. Nerada bych, aby bylo moje jméno spojeno s něčím, čemu nevěřím, o čem nejsem přesvědčená, že funguje a nevěděla bych, jak to mám používat, nebo sama vůbec nepoužívala. Proto jsem nakoupila pár výrobků a šla jsem na to. Byla „korona“, byla jsem doma na home office a měla jsem více času se pověnovat něčemu novému…..a ejhle! Nejen, že mě kosmetika a vše ostatní přesvědčilo o kvalitě, ale také mě baví ty měsíční cykly, kde jsou vždy nové katalogy, nové nabídky, nové akce a nové výrobky….To, že mě MLM baví i z hlediska přivýdělku snad zde nemusím ani psát! Mám své PROČ, proč to dělám, i o to se s vámi mohu někdy podělit 🙂 Ono je důležité, mít to své PROČ! Třeba mít peníze na pěknou dovolenou a užít si ji, aniž by člověk musel počítat každou korunu.

Další, čím si mě tato firma získala je, že je to prostě takový rodinný podnik a i k lidem se i tak chovají. Vše je příjemné, kamarádské, nikdo vás k ničemu nenutí. Záleží jen na každém jedinci, jak se k nabízené PŘÍLEŽITOSTI postaví. Nejsou žádné povinné nákupy, žádné „povinné služby“ ve skupinkách, žádný autoritativní přístup. Každý jedinec je respektován tak, jak má na svůj rozvoj a postup čas a jak je sebemotivován.

Miluju tu motivaci od firmy!! Když každý měsíc vyhodnotí každého nováčka, který se dostal na další příčku v marketingovém žebříčku, když se dozvíme motivaci na další měsíc, jak co se výdělků týče, tak dárků – já prostě miluju dárky!! A to mě nadchlo hned na začátku! Když si vedení všimne, že někdo tam úplně dole se snaží a zdolal první příčku! Vlilo mi to novou krev do žil po té době útlumu. Takže díky Káťo, díky Klárko, díky Sašo a další…. těším se na každý měsíc s vámi a věřím, že to bude jízda!

provize za první měsíc
provize za druhý měsíc
provize za třetí měsíc


Co mě hřeje u srdce je náš tým, vybrala jsem si správně 🙂 Jsme nejrychleji rostoucí tým, máme úžasnou podporu skupinky, kde si píšeme své zkušenosti a rychlé info o akcích. Také máme skvělé programy, třeba ucelenou péči o pleť, o vlasy, obličejovou gymnastiku a bude i líčení a další! Takže máme motivaci i pro naše zákazníky, aby se přidali do naší skupinky. Jsme si podporou, nikoliv konkurencí! Nemám ráda takové ty žabo-myší války a nevraživost a věřím, že se tomu tady vyhneme.

Jsem ráda i za online webináře! Nikam nemusíme a z pohodlí domova se dozvíme vše, co se dozvědět potřebujeme…. a když potřebujeme pomoci, vždy se vymyslí nějaké řešení 🙂

Takže jestli i ty jsi na vážkách, cítíš že tvůj MLM už není to pravé pro tebe, že ti chybí podpora, vedení, entuziasmuspotřebuješ nové nadšení, poplácání po zádech za tvé výsledky, nebo prostě chceš jen nakupovat kvalitní výrobky bez chemie a se slevou jako zákazník, pojď se mezi nás podívat! Můžeš jen na „kukačku“, na týden jako host a bude jen na tobě, jak se rozhodneš, jestli do toho s námi půjdeš, nebo si budeš chtít jen nakupovat jako samospotřebitel se slevou a využívat dalších zákaznických akcí a získávat dárky.

Tak pokud chceš mrknout do skupinky NAPIŠ MI, buď na e-mail: info@dvorakovajana.cz nebo se se mnou spoj na mém FB profilu a napiš mi na messenger: facebook.com/janca.dvorakova.585/

Jsem maminka samoživitelka, mám desetiletého syna, své zaměstnání a zároveň pomáhám dalším ženám ke kráse, zdraví, sebevědomí a finanční svobodě. Díky této profesi mohu jezdit se synem na dovolené, nepočítat každou korunu a když potřebuji, koupím si to, co právě potřebuji :-).  Pravidelně investuji do svého dalšího vzdělávání a osobního rozvoje. Jsi na stejné vlně, chceš se zapojit do mého projektu a neřešit každou korunu? Nebo tě prostě jen oslovil můj článek a chceš se na něco zeptat, nebo se poradit? Ozvi se mi, budu moc ráda!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů