Proč vyměnit běžnou kávu za čekankovou?

Máte rádi kávu? No jasně, kdo by neměl! A je všechno ok? Musíte se hlídat, abyste kávu nepili třeba po čtvrté hodině, protože pak už byste měli problémy s usnutím? A co žaludek, nemáte občas pocit, že tam leží jako kámen, je vám těžko a vlastně nevíte proč? No i to může způsobit běžná káva. A co tlak? Nemáte ho vysoký? A to si ho ještě zvyšujete třemi – čtyřmi šálky kávy denně? A teď se ještě usmíváte a říkáte si – no kdyby čtyřmi!

Tak pozor na to! Také jsem měla ráda kávu, chodila jsem si pro ni do specializovaných prodejen, protože přeci nebudu pít normální kafe z obchodu! Můj jazýček už byl pěkně zmlsaný, co se kávy týče! Ale nebylo mi vždycky po ní úplně dobře. Jenže ráno jsem potřebovala nakopnout, abych začala fungovat a rozhodně by mě nenapadlo, že by to dokázala i káva bez kofeinu.

Jste líní číst? Tady je video! ZDE

No, ale opak byl pravdou. Vyzkoušela jsem čekankovou kávu! A že bych čekala, že mi zachutná, no to ani náhodou! Ale ono jo! Chuťově naprosto super, bez kofeinu, takže si ji můžu dát i večer, ráno mě nakopne stejně jako kofeinová káva a ještě je zdravá! Tlak rozhodně nezvyšuje, spíše naopak, pěkně ho srovnává, redukuje chuť na sladké, má spoustu vitamínů, pečuje o slinivku a o játra, detoxikuje, působí močopudně, upravuje zácpu, obsahuje inulin – rozpustnou vlákninu, proto je vhodná i pro diabetiky. A co hlavně, chutná!!! Jo, čekankovou kávu jsem už naučila pít široké daleké okolí 🙂 Je fakt skvělá!

Nevěříte mi, že by vám mohla chutnat zdravá káva? Tak to pojďte vyzkoušet! Můžete si pořídit v malé krabičce 16 sáčků této kávy pouze za Kč 85,- Ale rozhodně doporučuji nečekat, tyto krabičky jsou vždy rychle v trapu a e-shop nestíhá doplňovat!

Čekanková káva – 16 porcí

Nebo si pořiďte rovnou celý 100g pytlík. A jestli už kávu znáš a miluješ ji stejně jako já, tak v květnu je sada tří sáčků za super cenu 525,- nebo přes odkaz níže přímo z e-shopu za Kč 404,- A neboj, žádný háček v tom není. Nemusíš nakupovat pravidelně, jak se každý bojí. Prostě máš svůj zákaznický účet a nakupuješ, jak potřebuješ.

Čekanková káva – sada 3 ks v květnu za zvýhodněnou cenu

Jsem maminka samoživitelka, maminka skvělého desetiletého kluka. Pomáhám ženám s péčí o citlivou pleť, o pleť se sklonem k akné a také ke krásným vlasům. Pokud tě trápí lupy, mastné vlasy, seborea nebo lupénka ve vlasech, dokážu ti poradit a pomoci. Vydala jsem e-book 13 tipů pro krásné vlasyve kterém se dočteš o tom, jak pečovat o své vlasy i během mytí tak, aby tvé vlasy opět zářily!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů