SPOLUPRÁCE / PŘÍLEŽITOST

Cítíš, že tvé zaměstnání nebo podnikání už není to co opravdu chceš? Co tě naplňuje, co tě baví a dává Ti opravdovou svobodu?

Potřebuješ nebo chceš další příjem?

Chceš volnost a plnit si své sny?

Chceš být ve skupině lidí, kteří vědí, co chtějí a kam míří? Skupinu lidí, kteří chtějí v životě něco dokázat? Chtějí růst, učit se vzdělávat a posouvat své hranice?

Chceš víc? Svobodu, volnost, tým, vzdělávání?

Chceš být více se svými dětmi a nyní to vnímáš o to více, když ty musíš chodit do práce a ony jsou samy doma? Je potřeba se o ně postarat, připravit jim jídlo, dohlédnout na učení, ale doba je zlá, ty musíš chodit do práce a nemáš možnost trávit se svými dětmi více času? Doplazíš se ve tři, nebo ve čtyři hodiny z práce, dovlečeš těžký nákup a místo toho, aby jsi byla se svými dětmi, vaříš, jsi ve stresu a nemáš čas ani sílu se jim věnovat? Večer padneš do postele a ráno vše nanovo?! 

Takhle už to dál opravdu nejde, je čas na změnu!

Co takhle ráno vstát, v klidu přichystat děti do školy, připravit si svůj denní plán a pracovat v klidu doma? Online, nebo živý svět, co je pro tebe lepší? Nebo kombinace? Vše je možné, pokud to doba covidová dovolí! Dopoledne si uděláš co potřebuješ, domluvíš si schůzky, nebo si je uděláš online. Pohovoříš se svými obchodními partnery a prostě během dopoledne zvládneš to, na co  bys musela být v práci celý den. Odpoledne si vyzvedneš děti ve škole a můžeš se jim plně věnovat. Večer se můžeš online připojit na produktový vebinář, nebo večerní školu, která je šitá partnerům na míru a je zdarma! Žádné další kurzy, utrácení svých peněz, pokud nechceš a nemáš tu potřebu. A pokud se třeba stane, že zrovna jeden večer nemůžeš, vše je nahrané ve skupince, kde si jednoduše dohledáš a mrkneš právě třeba během dopoledne, když máš na to čas a klid. 

Máš ráda společné akce? Chceš vidět své partnery, přátelé, kamarády nejen online?

Buď součástí i živých akcí po celé republice! Osahej si výrobky, vyzkoušej produkty, ochutnej. Ptej se a vzdělávej se se skupinou stejně nadšených lidí. Pojeď s námi na víkend na setkání, nebo se společně můžeme sejít u předávání nového vozu našim partnerům a udělat si z toho pro všechny krásný a sváteční den!

Zajímá tě více? Moje psané řádky s tebou rezonují? Pak jsi tu správně! 

PRÁCE ONLINE i OFFLINE - Kdykoliv, kdekoliv, Tvůj výdělek vždy ve Tvých rukách
AUTOKONCEPT
VOLNÝ ČAS - Vybuduj si vlastní podnikání, které ti splní sen o životě, který si budeš řídit jen a jen ty sama
TÝMOVÁ PRÁCE - Skvělý kolektiv a podpora celého týmu

Tvůj život je výsledkem rozhodnutí, které děláš. Pokud se ti tvůj život nelíbí, je čas vybrat si lépe.

Jsi v mém týmu velmi vítán/a. Moje mise je Tvůj úspěch! Čím úspěšnější je můj tým, tím úspěšnější jsem já, v které práci tohle platí? Vzájemně se podporujeme. Jeden za všechny a všichni za jednoho. Soudržnost vytváří přátelství a vaše osobnost roste, nejen osobnost, sebevědomí a chtíč, mít od života víc! Za svůj výkon budete odměněni spoustou uznání, krásnými auty, skvělými akcemi a výlety.

Staňte se naší součástí. S námi nejen více peněz, ale hlavně více času a více kvality do života!

Těším se, až vás přivítám v mém týmu a provedu cestou úspěchu!

SVOBODA URČUJE KVALITU ŽIVOTA
 
Mít práci, kde si můžete časově flexibilně organizovat své činnosti a také ji dělat odkudkoli na světě, je z mého pohledu skutečná kvalita života. Tlak v „normálním světě práce“ se zvyšuje. Mnoho mladých lidí se již připravuje na dlouhých 50 let práce, ve které musí pracovat nejméně 40 hodin týdně od pondělí do pátku.

Mnoho lidí chce flexibilnější pracovní dobu nebo domácí kancelář, protože se také chtějí starat o své děti doma a svůj život si více užívat.
Pojďte si zavolat a posdílet možnosti, jak si vybudovat vlastní firmu bez velkých investic. Jak začít podnikat s již vybudovaným zázemím a veškerou podporou za zády. Pokud budeš vytrvalá/ý, nelze neuspět.

 

NEMUSÍŠ SI KUPOVAT OJETÉ AUTO, ZÍSKEJ NOVÉ!
 
Autobonus je součástí našeho marketingového plánu při dosažení dané pozice. Chceš si vybrat Audi, Mercedes nebo jiné luxusní auto dle nabídky? Zeptej se mě jak!

CHCETE OD ŽIVOTA VÍC? MŮŽETE TO MÍT! 

Co opravdu může učinit váš život hodnotnějším? Jsou to věci jako více volného času, více dovolené, větší příjem a více času pro vás a vaši rodinu? I když máme všichni různé názory na kvalitu svého života, více času pro sebe a rodinu je žádoucí pro více než 90% lidí. Vaše možnosti zaměstnance jsou bohužel tak omezené, že zvýšení kvality života je velmi limitované. Dnes vím, že jako zaměstnanec vždy pracujete pro cíle jiných lidí a že pouze změna podnikatelské stránky může přinést změnu.

Softmarketing je vhodný pro každého, kdo nemá na nic čas. Proč ? Stane se to vaším koníčkem, bude o důvod víc ráno vstát a těšit se na nový den, nové zážitky, nové úspěchy. Ať studenti, maminky na mateřské, zaměstnanci, obchodní zástupci, malí podnikatelé, všichni si tu jsou schopni ve velmi krátkém čase (1-6 měsíců) vybudovat vedlejší příjem, který mohou dokonale využít pro zpestření svého života a plnění svých snů.

Úspěch je založen na týmové spolupráci! Jak vydělat Kč 20 000,-  a více měsíčně na částečný úvazek a vybudovat si tak úspěšný a lepší život?

Pokud jste týmový hráč a aktuálně hledáte novou výzvu, kontaktujte mě přímo pomocí formuláře.

Získej svůj vlastní e-shop zdarma a začni podnikat hned teď! Nečekej na zítra, začni hned!

Vše záleží jen na tobě, nech se tím provést. Luxusní brand, web, zaměstnanci, call centrum a sklad jsou pro tebe připravené, stačí začít.

UPGRADE YOUR LIFE!