Stres, únava, vyčerpání, noční buzení

 

Mým příběhem v posledních několika letech je dlouhodobý stres, který nakonec vedl k totálnímu vyčerpání a vyhoření....Kdysi jsem prodělala únavový syndrom a dle všeho byl zpět. Skončila v pracovní neschopnosti. Dva a půl měsíce jsem byla doma a pokud bych nepřijala pomocnou ruku od mé kamarádky Anetky, byla bych doma určitě ještě mnohem delší dobu a možná skončila i na antidepresivech.

V noci jsem nemohla spát, usínala jsem až kolem půlnoci a během noci jsem se stále budila. Ráno jsem byla samozřejmě nevyspalá, ale musela jsem vstávat do práce a syna vozit do školy. Zastávám v práci manažerskou funkci a moje práce je občas hodně stresující a vysilující. V brzkých odpoledních hodinách jsem byla už tak unavená, že jsem si musela jít lehnout. Nebyla jsem schopná ani uvařit a postarat se o domácnost. 

U lékaře všechny zdravotní testy vyšly v pořádku, takže žádná fyziologická příčina mé únavy nebyla nalezena. Dle lékařských tabulek jsem měla všechny potřebné živiny "v normě". Antidepresiva jsem odmítla, protože vím, že toto příčinu problému prostě neřeší! 

 

V tuto dobu mi přišla na pomoc Anetka. Byly jsme v kontaktu již delší dobu, takže jsem jí opravdu důvěřovala. Její rady měly hlavu a patu a dávaly mi smysl.

 

Můj organismus byl překyselený díky stresu! Bylo potřeba doplnit minerály, vitamíny, přidat něco pro více energie a proti stresu.

 

Po měsíci a něco se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. Je pravda, že spánek byl lepší už během prvního týdne. Večer jsem začala usínat již okolo desáté hodiny, spala jsem celou noc a ráno se budila odpočinutá. Časem to došlo tak daleko, že nyní jsem schopná vstávat bez budíku už okolo páté - šesté hodiny. Nejsem unavená a moje tělo skvěle funguje. Moje psychika se rapidně zlepšila a i když mi život dává momentálně celkem zabrat, vše zvládám, aniž bych upadala do depresí. Odkyselila jsem své tělo. Shodila jsem pět kilo na váze a cítím daleko více energie. Především vím, po čem sáhnout, pokud mě, nebo mé rodině není úplně "do skoku".

A pokud neradi čtete, pusťte si mé video s rozhovorem 🙂

 

 

Pokud tě trápí podobné problémy, pak jsi tu správně!
 

Možná rád/a mrkneš na můj blog, kde čas od času ráda píšu své zkušenosti, nebo jen živodní příběhy.

A nebo mi napiš, můžeme se spojit a prostě jen tak popovídat!

 

Souhlasím se zpracováním údajů pro marketingové účely. Zásady zpracování osobních údajů

Reference zákazníků

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa
Janka som rada, že si neprestala hľadať a našla si výbornú kozmetiku a ďakujeme aj mi za pomoc a nasmerovanie k výbornej kozmetike. Netreba sa vzdávať, treba ísť a hľadať nové alternatívy 👌👍👌❤️🥰ešte raz ďakujeme
Vlaďka