Tak to jsem já!

Kosmetická maniačka a závislačka! Už v mých 16ti letech jsem se přidala k první kosmetické firmě. Vždycky mě fascinovaly všechny ty šminky a péče o pleť. Postupem času se k tomu přidal i zájem o bylinky, a proto jsem šla cestou spojení kosmetiky a bylinek.

Pokud máš i TY citlivou pleť, na kterou se obáváš jen tak něco použít, ozvi se mi, ráda ti budu ve všem nápomocná. Stejně tak TY, která by sis moc přála mít krásné a zdravé vlasy, nebo TY, která se s láskou staráš o svoji domácnost a hledáš ty správné a účinné BIO přípravky, které nezničí ani přírodu, ani nezatíží zdraví tvých nejbližších! 

Co ti mohu nabídnout?

Přírodní kosmetika, BIO domácnost

Chceš používat kvalitní veganskou kosmetiku bez parabenů? Máš velmi citlivou pleť, že nevíš, co si máš pořídit? Padají ti vlasy? Řešíš alergie svoje a svých dětí? Pak ti mohu nabídnout i kvalitní BIO přípravky pro domácnost!
Více informací

Příležitost

Chceš mít více času na své děti? Netěší tě každý den ráno vstávat do práce a být jen figurka na šachovnici ve firmě, kde tě nikdo nebere vážně? Máš každou neděli večer křeče v žaludku, protože víš, že tam zase budeš muset jít? Chceš dělat něco, co tě bude bavit?
Více informací

Co o mě říkají

Chtěla bych moc poděkovat Jana Dvořáková za její neúnavnou péči o své ovečky, motivačky za měsíční nákupy a ochotu kdykoli poradit 🙏🙏🙏děkuji, že Vás máme 💖💖💖
MíšaStátní správa
Jsem ráda, že jsi zrovna ty můj sponzor, nebo jak se tomu přesně říká. Vždy, když něco potřebují se ne tebe mohu obrátit,vše mi buď hezky vysvětlíš, nebo pošleš odkaz, kde vše pro mě potřebné jest. Vždy mě upozorníš, když je někde nějaká akce atd. Děkuju že tu jsi 😊
RenataProvozní čerpací stanice

Poslední články blogu

Černucha je velmi rozšířené koření především v Indii a v kuchyních středního východu, oblíbená je ale také…
Celý článek
Máte rádi kávu? No jasně, kdo by neměl! A je všechno ok? Musíte se hlídat, abyste kávu…
Celý článek
Jj, zase jsem nějaký čas "lenošila" - no nelenošila, práce jsem měla až nad hlavu, až to…
Celý článek