Vypadávání vlasů 

 

Příběh mojí kamarádky Kačky je velmi silný. Po prodělání covidu jí začaly vypadávat vlasy. Po umytí jí zdredovaly a nepomáhaly ani kondicionéry, ani masky. Vlasy nešly ani rozčesat a po hrstech vypadávaly. Nakonec Kačka přišla o 2/3 vlasů a začaly se jí dokonce tvořit lysiny. Brala všechny různé potravinové doplňky z lékárny, svůj broblém konzultovala také s lékařkou, která jí nebyla schopná poradit, co a jak. 

 

Mezitím já jsem si řešila svůj stres, únavu a celkové vyčerpání. 

 

Když Kačka viděla, že můj zdravotní stav se rapidně zlepšil a byla už částečně smířená s tím, že začne vybírat slušivý šátek na hlavu, svolila k tomu, že vyzkouší to, co užívám i já. Nejdříve vůbec nechtěla. "Vždyť beru všechno možné a stejně mi to nepomáhá!" Nevěřila, že by jí opravdu něco zabralo! S Anetkou jsme jí sestavily "kúru na míru". Za tři týdny už se Kačka radovala! Vlasy přestaly dredovatět, pak vypadávat, a postupně začaly narůstat nové vlásky! I s Kačkou jsme natočily rozhovor o její cestě za psychickou pohodou, fyzickou vitalitou a novými vlasy!

 

 

Chceš vědět více info? Napiš mi.

Souhlasím se zpracováním údajů pro marketingové účely. Zásady zpracování osobních údajů

Reference zákazníků

Dobrý den, Jani, již jsem měla možnosti něco vyzkoušet. Zatím teda jen krém Aloe, BB krém a řasenku. Zatím je to dobré. Naštěstí alergickou reakci nemám prozatím na nic. Příští týden budu dělat další menší objednávku. Jo a ještě mě nadchl jeden parfém,tak ten si taky objednám. Taky jsem moc ráda že mi sedí, protože poslední zkušenost, kdy jsem dala za make up 1500kc a za řasenku 1000 Kč a zrudla jsem po tom jako rajče a několik hodin se snažila pleť uklidnit, se vážně bojím něco na sebe dát.
Petra
Dobrý den, s výrobky jsem spokojená. Teď hlavně se sérem na řasy, už začaly růst.
Iveta
Dobrý den, tak jsem vyzkoušela zatím řasenku a BB krém a jsou fajn, ani jsem to nečekala za ty peníze 🙂 Vlákninu užívám od pátku, tak je ještě brzy hodnotit a pasty taky teprve začínám.
Veronika
Ten krém s aloe úplně super!
Věra
Za mě je to super! Už jsem vyzkoušela skoro vše a vše sedí i na moji velmi citlivou pleť. Takže u této značky určitě zůstanu.
Petra
Jani,já jsem vážně z té kosmetiky úplně hotová🙂dokonce se maluju i doma😉a ta pleť je teď úplně luxusní i když nosím roušku v práci celý den,žádný boláky a make-up tam kde má být👍a největší paradox je že Aleš po 13 letech začal žárlit 🙈
Zdena
Ahoj Jani. Ze šamponu jsem fakt nadšená! A hlavně stačí fakt jen malinko šamponu 🙂
Petra
Matkovi veľmi pomohol na tie ruky ta nechtikova masť krásne vonia 😃
Vlaďa
Janka som rada, že si neprestala hľadať a našla si výbornú kozmetiku a ďakujeme aj mi za pomoc a nasmerovanie k výbornej kozmetike. Netreba sa vzdávať, treba ísť a hľadať nové alternatívy 👌👍👌❤️🥰ešte raz ďakujeme
Vlaďka