Zkušenosti s Duolife

Nemáte Facebook a chcete také vidět reálné zkušenosti zákazníků s výrobky Duolife? Pak vám sem nějaké nasdílím.... Mnohem více zkušeností si pak můžete prohlédnout ve skupince na FB a na požání ráda pošlu i katalog. 

Nedostatek železa

Recenze: Markéta Maloušková 
Mám pro Vás krásnou recenzi od mojí kamarádky Denisky. Dneska mám moc velkou radost...Od roku 2017 mám podle odběru kriticky nedostatek železa. Beru na to již 5 let Tardyferon..Vloni mi diagnostikovali na základě výsledků z odběru krve anémii tzv.chudokrevnost..Byla jsem z toho nešťastná, protože mi bylo řečeno, že tento problém je běh na dlouhou trať, protože železo se do těla velmi špatně doplňuje, protože nám pořád "někam" mizí..Vloni na podzim jsem se přes svou letitou kamarádku dostala k výrobkům duolife a konkrétně mi Markétka "naordinovala" červenou láhev Moja krew...Vypila jsem za posledních 6 měsíců 5 lahví, každý den malou štamprlku..V pátek jsem šla na kontrolní odběry krve a dneska mi moje p.doktorka řekla, že mám hodnoty krevního obrazu a hladiny železa naprosto v pořádku...že to ani není možné..Jsem moc ráda..cítím se skvěle..a tohle budu s radostí předávat dál....

Vlasy rostou!

Recenze: Anička Zelendová 
Parádní výsledek!!  Keratin sada + tekutý collagen a 2 měsíce pravidelného používání 

Zánět trojklanného nervu

Zažili jste? Pokud ne, buďte rádi! Je to peklo!!! Už nějaký čas jsem pociťovala bolest zubů, myslela jsem si, že to je po tom, co mi paní doktorka vyvrtala zub a že je to ještě podrážděné. Občas jsem si dala na noc brufen a zabralo to (jenže já léky fakt nemám ráda). Ale po delší cestě autem se to zase rozjelo. Říkala jsem si, že asi budu muset zpět na zubní, ale vlastně jsem vůbec nerozeznala, který zub mě bolí a jestli je to nahoře nebo dole. Pak se přidala bolest hlavy a k tomu ještě bolest očí (no jeden víkend jsem si fakt protrpěla), a tak jsem začala hledat, protože to už od zubu asi nebude. No našla jsem si, že to je zánět trojklaného nervu a že to může být právě z klimatizace z auta...no taky že jo!!! To bude ono!!! No a jelikož byl víkend, hledala jsem, co se s tím dá dělat - léky na bolest, neurologie, B12.....žádný ATB nebo něco takového jsem nenašla, takže to co "opravdu chci" je lítat po doktorech, od čerta k ďáblu, každý den na injekce a brát léky na bolest.....tak to fakt ne....Takže jsem si v naší poradně na telegramu našla, co mi může na ZÁNĚT TROJKLANNÉHO NERVU POMOCI a ejhle, pomohlo a pomáhá, bolest žádná, přesně vím, po čem sáhnout, když pociťuji, že by se to mohlo vrátit - prý se s tím lidi trápí měsíce?!!! Jsem vděčná za to, že nemusím.....
Takže co vlastně užívám?
V poradně, která je dostupná pro partnery Duolife jsem vyčetla, že je dobré užívat BorelissPro a ProSelect. Důležité je také odkyselovat organismus, což je základ pro prevenci jakýchkoliv nemocí a také základ pro hubnutí, takže pokud chcete hubnout, vždy nejprve začněte odkyselovat organismus - na odkyselení je výborný ProDeacid a pokud neberete léky na ředění krve, tak také Chlorofil! No a to béčko, jak jsem se dočetla na internetu, že se píchají injekce B12, tak ještě v širší míře do sebe dostanete a pocítíte velice rychlý účinek díky My Blood (moje krev), která také odkyseluje a je nositelem celé řady vitamínu B, železa, organického zinku (proto se doporučuje užívat až po jídle, protože organický zinek může být pro někoho těžký na žaludek) a další řady vitamínů a minerálů!

Úprava váhy kojící maminky

Jste kojící maminka a potřebujete shodit nějaké to kilo? Ano, jde to! Kojícím matkám se nedoporučují detoxy, ani hubnutí jako takové podporované různými přípravky. Je potřeba, aby tělo bylo dostatečně vyživované a mělo tak sílu na tvorbu mateřského mléka. Ale s Duolife lze hubnout i podpořit tvorbu mlíčka najednou a ještě jako bonus dodat tělu látky, které zvýší vaši energii!! Abyste podpořili hubnutí, je vždy potřeba odkyselit organismus, což znamená dodat látky, které tělo vyživují. Tělo odkyselením přestane zadržovat vodu, která kyselost ředí a hned bude pár kilo dole! Na odkyselení tedy doporučuji ProDeacid a dále je vhodné používat Chlorofil, který nejen že zvýší tvorbu mateřského mléka, ale také vám dodá více energie, zlepší zažívání a zrychlí metabolismus....Pokud chcete více informací, neváhejte mi napsat, nebo můžete objednat přes tlačítko v e-shopu.